Tööriided ja töökaitsevahendid


Motovarustus

 

Õmblus- ja puidutootmine

 

Õmblus- ja puidutootmine

Multi Margeri lugu

Multi Marger AS on 1992 aastal kahe karismaatilise sõbra poolt loodud ettevõte. Muutusi ja teadmatus täis Eesti iseseisvumise alguses pandi rahad ja teadmised kokku ja alustati ettevõtlusega.

Alates sellest, suvisest augusti päevast on Multi Margeri ajaloos olnud kõike, mida võiks oodata mõnest kassahitist või bestsellerist. Multi Marger ei ole tavaline, kuiv ja igav tootmisettevõte. Need kaks sõna Multi Marger moodustavad mõiste, moodustavad LOO. Loo mis sisaldab endas, joovastavaid võite ja traagilisi kaotusi, lootust ja meeleheidet, petmisi, pidu, kurbust, masendust ja õnne, õppetunde ja üleloomulike saavutsi, vastutust, au ja ausust. Moodustab loo, mille peategelased on läbi 20 aasta andnud endast maksimumi, et see ei oleks tavaline õnneliku lõpuga lugu vaid, et sellel põneval seiklusel ei olekski  lõppu.  See vast iseloomustabki kõigi nende inimeste elutööd ja panust, et Multi Marger areneb.

Kui sa arvad, et täna ei ole me veel piisavalt head, et kirjutada meie seikusele juurde oma peatükk, siis tule homme tagasi ja sa näed, et me olema paremad kui kunagi varem ja äkki siis oleme juba väärilised kirjutama Sinuga koos ühise peatüki, peatüki meie panusest sinu edusse.

Saidil on 48 külalist 
www.multimarger.ee / Firmast / Multi Margeri lugu
© 2010 - 2017 | Multi Marger AS | Pikk 26 Rakvere 44307 | Telefon (+372) 32 95 830 | E-post info[at]multimarger.ee
Lehe laadimiseks kulus 0.450 sekundit.