L.Brador

3M

Venitex

MMWM

Töörõivaste rent

Üsna tihiti on tööriiete eluiga oluliselt väiksem kui ta peaks ja võiks olla. Enamsti on põhjuseks valed pesutingimused või õigeaegselt parandamata jäänud vigastused. Töörõivaste rendi teenus ongi  teenus, mis selliseid olukordi vältides  tagab töörõivaste pikaealisuse ning võimaldab igapäevaselt ettevõtte töötajatele puhtad ja terved tööriided.

Konkreetse paketi saab kokku panna vastavalt kliendi soovidele- töökoormusele ning  töö spetsiifikale. Peamiselt kasutatakse 2 -e kapi või 3-e kapi süsteeme ehk siis vastavalt, kas üks komplekt seljas ja teine pesus või üks komplekt seljas teine kapis ja kolmas pesus.

Teenus sisaldab Teile valmistatud  „ Marger“ ja „MM Workman“  töörõivaid ( soovi korral ka teiste tootjate tooteid), pesemis teenust,  parandusteenust ja  kõiki teenusega kaasnevaid logistilisi lahendusi .

Töörõivaste renditeenust pakume eelkõige Lääne-Virumaal. Teiste piirkondade teenindamine on kokkuleppel. Soovi korral võtke meiega ühendust ja leiame koos just Teile mõeldud lahenduse.

Lisainformatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust:

E-mail: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Mobiiltelefon: (+372) 534 728 72

Võtke julgelt ühendust ja leiame just Teile sobiva lahenduse!

Saidil on 36 külalist 
www.multimarger.ee / Tööturvalisus / Töörõivaste rent
© 2010 - 2017 | Multi Marger AS | Pikk 26 Rakvere 44307 | Telefon (+372) 32 95 830 | E-post info[at]multimarger.ee
Lehe laadimiseks kulus 0.222 sekundit.