Tööriided ja töökaitsevahendid


Motovarustus

 

Õmblus- ja puidutootmine

 

Õmblus- ja puidutootmine

Uudised

Laste krossivarustuse komisjonimüük

Lähtuvalt meie klientide soovidest võtame alates sellest sügisest laste krossiriideid ja kaitsmeid ka komisjonimüüki. Lapsed kasvavad kiiresti ja tihti ei jõua väikesed krossisõitjad oma varustust läbi sõita. Siis jäävad kallid kaitsmed ja riided lihtsalt nurka tolmu koguma. Et seda ei juhtuks  ja, et uued tulevased krossisõitjad saaksid võimalikult soodsalt spordiga alustada otsustasimegi just laste riideid ja kaitsmeid ka komisjonimüüki võtta.

Täpsema info saamiseks kirjuta See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või helista (+372) 32 95 837. Kõige parem muidugi kui tuled ise asajdega kohale Rakveresse, Pikk tn 26.

Sinisalo, Kiviõli motofestivalil

29.ndal juulil oleme kohal Kiviõlis toimuval motofestivalil. Kaasas võtame kogu kauba, mida laotühjendus müügi eesmärgil anname ära üliheade hindadega. Loomulikult saab kaeda ka 2012 aasta mudeleid. Nii, et astu läbi, me ootame!

Nanotehnoloogilised materjalid

MittemärguvPalju räägitakse viimasel ajal nanotehnoloogiast. Käiakse välja erinevaid ideid ja visoone alates isepuhastuvatest riietest, kujumuutva mööbli ja kosmoseliftideni välja. Kui veel mõni aasta tagasi olid nanotehnoloogilised materjalid vaid prototüübid laborites ja messidel siis üha enam hakkavad need jõudma tavatarbijateni. Usun, et lahitulevikus on nanotehnoloogia osa nii tööturvalisusest, ekstreemspordist kui ka meie igapäevaelust.

Alljärgnevalt mõned videod nanotehnoloogilistest, intelligentsetest materjalidest.

Loe edasi

MM Workman uued mudelid

Nüüd on põhjust rõõmustada kõigil, kes soovivad, et tööriided oleks peale funktsionaalsuse ja mugavuse ka stiilsed.

Multi Marger AS

Loe edasi

L.Brador uus kollektsioon

L.brador reklaamLisaks meie enda uutele mudelitele on ilmunud ka ühe tuntuma Rootsi kõrgekvaliteediliste disaintööriiete tootja L.Bradori 2012. aasta kollektsioon. Silmapaistev ja töötegemiseks loodud kollektsioon sisaldab tooteid alates mütsidest kuni kõrgnähtavus ja tulekindlate riieteni. Kollektsiooniga on võimalik tutvuda meie esinduskaupluses Pikk tn 26 Rakveres.

Veel artikleid...

Lehekülg 1 / 2

Saidil on 23 külalist 
www.multimarger.ee / Uudised
© 2010 - 2018 | Multi Marger AS | Pikk 26 Rakvere 44307 | Telefon (+372) 32 95 830 | E-post info[at]multimarger.ee
Lehe laadimiseks kulus 0.106 sekundit.