Multi Marger AS

 

 

Multi Marger AS

Margeri Maja teenused

Pikk tn 26 kinnistu on teadaolevalt pärit vähemalt 17-ndast sajandist. Algselt tegutses hoones Rakvere vanim kõrts, mis 19. sajandil koliti mõned krundid eemale. Läbi aegade on hoones ja selle hoovis tegutsenud edukad ettevõtted ja ettevõtjad. Alati on tegeletud kaubandusega ja mitmel ajal ka tootmisega. Ajaloo tekstide väitel on hoones olnud mitmeid mööblitööstusi, kvaliteet kauplusi, näiteks kellaäri, kangakauplus, optika pood jne.

Alati on Pikk tn 26 kinnistu olnud linnarahvale väga oluline hoone, mille on tinginud nii seal asuvad vajalikud ja respekteeritud asutused kui kindlasti ka vanalinna keskne asukoht. Ja ka tänapäeval on sel hoonel peale Multi Margeri veel hulga rohkem anda, näiteks toimuvad hoones Rakvere vanalinna seltsi koosolekud, hoone siseõu on võõrustanud mitmeid toredaid vabaõhuüritusi ja kindlasti anname endast parima, et Pikk 26 oleks ka tuleviksu oma ajaloole vääriliselt kõigile avatud, kogukonna elu edendamise paik.

Praegusel ajal pakume Margeri majas erinevaid võimalusi. Pakume oma klientidele võimalust rentida suurepäraste  hindadega 2 konverentsiruumi. Rentimiseks pakume oma klientidele ka Margeri maja hoovi, kus saab pidada koosviibimis ja üritusi. Kauplus Rave pakub oma klientidele võimalust soetada endale või oma ettevõttele MM töörõivaid, MM ametirõivaid, erinevaid Sinisalo tooteid, kindaid, tööjalanõusid ja palju muud. Individuaal õmbluste ning erinevate embleemide õmblusega tegeleb Margeri majas meie õmbleja Liivi. Lisaks pakume oma klientidele võimalust rentida ka erinevates suurustes telke ning välimööblit.


Tere tulemast Margeri Majja!


Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust:

E-mail: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Mobiiltelefon: (+372) 524 6859


Saidil on 9 külalist 
www.multimarger.ee / Kinnisvara / Margeri maja
© 2010 - 2024 | Multi Marger AS | Pikk 26 Rakvere 44307 | Telefon (+372) 32 95 830 | E-post info[at]multimarger.ee
Lehe laadimiseks kulus 0.140 sekundit.