Tööriided ja töökaitsevahendid


Motovarustus

 

Õmblus- ja puidutootmine

 

Õmblus- ja puidutootmine

Firmast

Alates asutamise aastast 1992 on Multi Margeri peamine tegevusala õmblustootmine. Sellest ajast alates oleme tootnud töörõivaid „Marger“ kaubamärgi all. Lähtuvalt vajadusest nii koduturul kui välisturudel  on väljatöötamisel ja osaliselt ka juba kasutusel uus kaubamärk “ MM Workman“.

Oluline osa Multi Margeri tegevusest on alati olnud koostöö välispartneritega.  1995-2005 tootsime rahvusvahelislt tuntud ja tunnustatud ettevõttele Sinisalo Sport LTD motorõivaid ja lisaks tollasele väga meeldivale koostööle oleme siiani Sinisalo kaubamärgi toodete ametlikud maaletoojad Eestis.

2001 aastat alates oleme tegelenud erinevate telkide tootmisega tehes koostööd välisettevõtetega nagu „Tentipi“, „Hilleberg“ ja "Nexi"

2005 aastast on suurim osa tootmisest olnud seotud Soome mööblitootmisega. Ning erinevate militaarotstarbeliste tekstiilitoodetega, millest lähemalt rääkimine ei ole kahjuks võimalik.

Kõrvaltegevusalana on Multi Marger alates 1998 aastat tegelenud täispuit toodete tootmisega.  Selle aja jooksul oleme tootnud eritellimus uksi, aknaid ja mööblit. Viimastel aastatel on ka selle osakonna enamik tooteid läinud ekspordiks Skandinaaviasse.

1996 aastast oleme aktiivselt tegelenud ka kaubandusega seda kahes valdkonnas: tööturvalisus ja Sinisalo motovarustus. Tänaseks hoolitseb meie teeninduskeskus igapäevaselt mitmete prestiižete Eestis tegutsevate ettevõtete tööturvalisusega seotud vajaduste eest. Meie klientid on olnud läbi aegade sellised ettevõtted nagu Kunda Nordik tsement, Nordkalk, ABB, Flexa, kiirabi, Lääne-Viru Teedevalitsus, Trektal jne.

2011 aastast on Multi Marger AS tütarettevõte tegelenud õhk-,vesi-, soojuspumpadega. Samuti oleme asunud pakkuma ka mitmeid, erinevatest tegevusaladest tingitud, kõrvalteenuseid nagu autorent, haagiserent, konverentsisaali rent, telkide rent jne.

Saidil on 12 külalist 
www.multimarger.ee / Firmast
© 2010 - 2024 | Multi Marger AS | Pikk 26 Rakvere 44307 | Telefon (+372) 32 95 830 | E-post info[at]multimarger.ee
Lehe laadimiseks kulus 0.771 sekundit.